Více než čtyří dekády zkušeností ve spojení s elánem druhé generace s obstojnou výtvarnou a grafickou průpravou!
To je to, co nabízíme a ještě nás to baví!

Hlavně

Pískování skla je ušlechtilá a časem prověřená technika dekorace skla. Pískovaný dekor je absolutně trvanlivý - jedná se o jemný brus, který se velice jednoduše udržuje běžným mytím. U kontaktních skel je možné pískovanou plochu ošetřit speciálním nano lakem, který ještě více usnadňuje údržbu.
Pro realizaci Vašich představ máme k dispozici mnoho inspirativních materiálů a především vlastní invenci a bohaté zkušenosti. Před vlastní realizací nabízíme zákazníkům grafické zpracování návrhu, který mu předkládáme ke schválení. Je možná i fotomontáž do fotografie, která optimálně vystihne budoucí vzhled prostoru po instalaci skel.
Veškeré zakázky realizujeme v co možná nejkratším termínu a po dohodě se zákazníkem provádíme také odbornou montáž - při větších zakázkách spolupracujeme s ověřenou sklenářskou firmou ve Vašem regionu.
Spolupracujeme i s výrobci nábytku a architekty. Vítáme každou nabídku k dlouhodobé spolupráci nebo na realizaci větších sérií. U zajímavých Vám nabízíme provizi za zprostředkování, nebo slevu na Vaši objednávku.

... a taky

Do naší produkce patří kromě pískování skla také zapomenutá technika "ledovaného skla", která byla v minulosti velice rozšířenou technologií dekorování plochého skla. Dnes je však spíše raritou, která je nejčastěji využívána při rekonstrukci starých výplní.
Věnujeme se i dalším technologiím zpracování a zušlechťováni skla a keramiky - leháním do formy, tavenou skleněnou plastikou, malováním skla a výrobou originální glazované keramiky.

aktuálně

Nápisové náhrobní desky za velice příznivé ceny! V posledních cca. pěti letech se stalo tradiční náhrobkové sklo (černý opaxit) nedostatkovým zbožím. Situace se určitě v nejbližši nezmění, ale my děláme náhrobní desky z alternativního kouřového floatu, který se v nouzi velice osvědčil. Pozitivní na této náhradě je to, že se taková deska díky použitému sklu okamžitě stává solitérem mezi ostatními pomníky. Samozřejmě děláme také dopsání na již hotové desky. Text je možné doplnit ozdobným ornamentem nebo obrázkem. Ceny jsme nezvyšovali už 15 let. Dodací termín už do 1 týdne od objednání. Expresně už za 2 dny.